Kontakt62 735 61 06
Strona główna/Wiadomości

Poszukujemy do pracy na stanowisko Grafik Kreatywny

reklama ostrów

Opis stanowiska:

Praca przy projektach reklamowych BTL i ATL

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie
- dobrze przygotowane stanowisko pracy,
- realizację interesujących projektów
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
- duże wyzwania kreatywne

Wymagania:

- znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign) w stopniu pozwalającym na całkowicie swobodną realizację pomysłów,
- rozwinięty zmysł estetyczny oraz kreatywność w rozwiązywaniu problemów pod presją czasu,
- samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność planowania i organizacji pracy,
- samodzielne projektowanie materiałów DTP ,znajomość zagadnień poligrafii

Mile widziane:

- wykształcenie plastyczne
- projekty graficzne serwisów WWW
- doświadczenie w realizacji projektów reklamowych lub praca w agencji reklamowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i portfolio na skrzynke: biuro@pem.com.pl lub osobiście w siedzibie firmy.

18 stycznia 2016.